دانشجوی دانشگاه بناب - آذربایجان غربی - کامپیوتر

آذربایجان غربی - کامپیوتر
دانشگاه سراسری
آذربایجان غربی - کامپیوتر
استان محل تحصیل : آذربایجان شرقی شهر محل تحصیل : بناب
استان درخواستی : آذربایجان غربی شهر درخواستی : ارومیه
رشته فنی و مهندسی
خرداد 02، 1399
  • سال ورود : شهریور 1398
  • دانشگاه محل تحصیل : دانشگاه بناب
  • دانشگاه درخواستی :
  • مقطع تحصیلی : لیسانس
  • رشته تحصیلی : فنی و مهندسی
  • شماره تماس : 09149776839
  • شماره تماس ۲ :
  • ایمیل :
  • سال ورود به دانشگاه: 1398 نیم سال تحصیلی ورود به دانشگاه: اول یا دوم دانشگاه (ها) مقصد: صنعتی ارومیه--ارومیه--تبریز--محقق اردبیلی--خوارزمی کرج با این دانشگاه ها قصد دارم تعویض کنم ترجیحا دانشگاه صنعتی ارومیه. اگر دانشگاه های دیگری مد نظر دارین زنگ بزنین
علی محمدی
دانشگاه سراسری
استان محل تحصیل : قزوین استان درخواستی : اصفهان
رشته الکترونیک
اردیبهشت 05، 1399
سمنان - عمران
دانشگاه سراسری
استان محل تحصیل : سمنان استان درخواستی : اصفهان
رشته عمران
خرداد 02، 1399
آذربایجان غربی - کامپیوتر
دانشگاه سراسری
استان محل تحصیل : آذربایجان شرقی استان درخواستی : آذربایجان غربی
رشته فنی و مهندسی
خرداد 02، 1399
زنجان - پزشکی
دانشگاه سراسری
استان محل تحصیل : زنجان استان درخواستی : آذربایجان شرقی
رشته پزشکی
خرداد 02، 1399

آخرین وضعیت ترمیم رتبه‌بندی معلمان/ ورود آموزش و پرورش به سال ۹۹ با کمترین بدهی

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران درباره وضعیت فضای ورزشی مدارس، اظهار کرد: روز گذشته کلنگ یک هنرستان تربیت‌بدنی را در منطقه ۲  تهران بر زمین زدیم؛ با توجه به اینکه منطقه ۲ تهران و در کل استان تهران از نظر فضاهای آموزشی وضعیت قابل قبولی ندارد، تلاش ما این است که با پیگیری و جدیتی که همکاران‌مان در اداره‌کل شهر تهران و اداره نوسازی استان تهران دارند، تلاش کنیم این کاستی ها را یک جوری جبران کنیم.

آغاز فرایند نقل و انتقال فرهنگیان واجد شرایط

ایسنا/بوشهر معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: فرایند نقل و انتقال فرهنگیان واجد شرایط استان از اول اردیبهشت ۱۳۹۹ آغاز گردیده است.

احتمال افزایش سقف سنی ورود به دانشگاه فرهنگیان در کنکور

رئیس دانشگاه فرهنگیان در حال تلاش هستیم تا شورای عالی آموزش و پرورش سقف سنی ورود به دانشگاه فرهنگیان را به 24 سال افرایش دهد.

دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان 3 ساله می‌شود

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان از تصویب طرح «3 ساله شدن دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان» در جلسه هیأت امنای این دانشگاه خبر داد

بخشنامه دایر شدن مدارس از ۲۷ اردیبهشت

مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش، با اشاره به بازگشایی مدارس از ۲۷ اردیبهشت ماه، دانش آموزان و معلمانی که دچار بیماری‌های زمینه‌ای هستند را مجاز به حضور در مدرسه ندانست و گفت: مدارس استثنایی، مدارس شبانه روزی و پیش دبستانی‌ها مستثنی هستند و فعلا باز نخواهند شد.

ترمیم نظام رتبه‌بندی فرهنگیان یک پله تا اجراء مانده است

عضو هیات‌رئیسه انجمن اسلامی معلمان گفت:  طبق برنامه‌ زمان‌بندی، قرار این بود احکام معلمان در هفته معلم صادر شود اما هنوز احکام جدید برای معلمان صادر نشده است. کاش به همان سرعت که بخشنامه ترمیمی از سوی سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شد، وزارت آموزش و پرورش نیز می‌توانست احکام مذکور را در زمان مقرر صادر کند تا کام معلمان عزیز در هفته معلم شیرین می‌شد.

خنیفر : با سرعت جذب فعلی در دانشگاه فرهنگیان تا سال ۱۴۰۴ نیاز به معلم رفع می شود

وی تصریح کرد: با سرعت جذبی که در پیش گرفته شده است، در سال ۱۴۰۴ حداقل نیاز آموزش و پرورش را رفع می کنیم اما نیاز به حمایت از سوی وزارت علوم، سازمان اداری استخدامی و سازمان برنامه و بودجه داریم.

نظام رتبه‌بندی معلمان باید تبدیل به قانون شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: نظام رتبه‌بندی معلمان باید تبدیل به قانون شود تا امکان تغییر در آن بر اساس سلایق افراد وجود نداشته باشد.

لطفا منتظر بمانید ...